Szkolenia z mobbingu z wykorzystaniem gry Mobbusters – Dostępne już u nas

Mobbing to problem który może pojawić się w każdej organizacji. Aby mu zapobiec warto edukować personel. Wiedza na temat tego czym jest mobbing (a czym nie jest), a także jakie są jego psychologiczne skutki i jakie możliwości prawne ma osoba mobbowana może chronić przed mobbingiem i jego skutkami. Jak jednak zaprezentować ten trudny temat w sposób atrakcyjny dla Twoich pracowników? Wykorzystując grę #Mobbusters.

Atutem gry jest to, że:

• Grupy uczestników wchodzą w role pracodawców, którzy zatrudniają pracowników i wykonują zlecenia.
  • W trakcie rozgrywki muszą zmierzyć się sytuacjami, które mają miejsce pomiędzy ich pracownikami, a które dotyczą zjawiska mobbingu.
  • Aby nie narazić się na ryzyko mobbingu w swoich firmach, mogą podejmować działania antymobbingowe.
  • Wydajność ich firm będzie zależeć od ich decyzji oraz zdobytej wiedzy.

Jeśli nie jesteś Pewna/Pewny czy to dla Twojej organizacji skontaktuj się ze mną i umów na 💰🪙  BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ  💣🧨.

Zapraszamy wszystkich do współpracy – Kontakt.

Odnośniki: , , , , , , , , , , , , , ,